Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį, jūs pirmieji sužinosite apie ZOBO naujienas, specialias akcijas ir pasiūlymus. Taip pat dalinsimės naudingais patarimais dėl burnos higienos, kad jūsų šypsena žibėtų visada.

Naujienlaiškis

  Sekite mus

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

   Search

   Kas yra
   ZoBo?

   Mūsų siekis – suteikti Jums patikimą, saugią ir kokybišką dantų priežiūros priemonę.

   Mūsų tikslas – švelnus ir efektyvus dantų valymas.

   Dantų šepetėliai yra įvairių spalvų, kad tiktų ant bet kokio dizaino vonios lentynos.

   Dantų šepetėlis - kompromisas tarp prieinamos kainos ir aukštos kokybės. Tai yra išskirtinis produktas tiems, kurie nori gauti aukštos klasės ultragarsinį dantų šepetėlį be didelių finansinių išlaidų.

   Indrė

   ZOBO dantų šepetėlio dizainas ne tik prabangus, bet ir funkcionalus bei patogus naudoti. Patogi rankena ir lengvas valdymas suteikia malonią naudojimo patirtį. Be to, ilgaamžiškas baterijos veikimo laikas atitinka deklaruojamą veikimo laiką, šepetėlį naudoju 6 mėnesius ir vis dar nereikia jo krauti.

   Dovydas

   Šepetėlių savybės

   + - Vienu įkrovimu iki 6 mėnesių

   ZOBO ultrasonic dantų šepetėlis vienu įkrovimu tarnaus net iki 6 mėnesių.

   + - Ultragarsinė technologija

   ZOBO ultrasonic dantų šepetėlis naudoja ultragarso technologiją dantų valymui. Ši inovatyvi funkcija leidžia giliau ir efektyviau valyti dantis, pašalinant daugiau bakterijų ir apnašų nei tradiciniai dantų šepetėliai.

   + - 5 valymo režimai

   Šepetėlis turi 5 valymo režimus, pritaikytus skirtingiems vartotojų poreikiams. Tai gali apimti švelnų masažvimo režimą, intensyvų valymo režimą arba dantų jautrumui pritaikytą režimą. Skirtingi režimai suteikia vartotojui galimybę pasirinkti patogiausią ir efektyviausią valymo būdą.

   + - Automatinis laikmatis

   ZOBO ultragarsiniai dantų šepetėliai turi automatinį laiko rėžimą valymo procedūrai. Tai užtikrina optimalų valymo laiką, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas ir išvengta per didelio dantų valymo, kuris gali būti kenksmingas.

   + - Ergonominis dizainas

   Šepetėlis dažnai turi ergonominį dizainą, užtikrinantį patogumą ir lengvą rankenos laikymą. Tai svarbu užtikrinant, kad vartotojai galėtų patogiai naudoti šepetėlį, kartu išlaikant efektyvumą.

   You don't have permission to register
   X